Závodní družstvo V

Družstvo V je ve fázi tvorby a vzniku. Chceme do něj motivačně zapojit co nejvíce zájemců, dětí narozených v letech 2009-2011. Pro ročník 2009 by toto družstvo mělo být přestupní stanicí, ve které se děti naučí zejména technické základy všech čtyř plaveckých způsobů, startů a obrátek.

Základ družstva budou tvořit děti narozené v orce 2010 a 2011. Cílem práce v družstvu je naučit děti pravidelnosti trénování jako základního předpokladu ke zvládnutí základů techniky plaveckých způsobů a učení se novým plaveckým dovednostem. Naším plánem prpo rok 2021/22 je umožnit jim plavecký trénink 5x týdně, což je vzhledem k obsahu a cílům této etapy optimum. Suchá příprava bude 1-2x týdně. Suchá příprava se zaměřuje na rozvoj všestrannosti a správné pohybové návyky, obsahem jsou atletické, gymnastické a herní činosti, vyrovnávání svalových dysbalancí. Děti se mohou účastnit prvních, tzv. srovnávacích závodů, kde sbírají první soutěžní zkušenosti.

Rodiče, kteří mají zájem zapojit svoje děti do tohoto družstva, žádáme, aby kontaktovali instruktora/trenéra svého dítěte a domluvili s ním další detaily.

Cíle:

Obsah:

Trenéři: Kateřina Hazuková, Tomáš Korejtko, Martin Žemlička, (Michal Beran)

Plavci: Johana Doudová, Patrik Flanier, Matyáš Hodr, Ondřej Krpálek, Jan Málek, Sofie Maixnerová, Alžběta Malochová, Isabela Pleskotová, Nikol Schejbalová, Bára Sokolová, Matyáš Vích, David Vyčítal