Závodní družstvo II

Děti v tomto družstvu trénují plavci junioři a senioři. trénují na dvou paralelních drahách, což umožňuje trénovat v různých skupinách dle výkonnosti, délky tratě či individuální výkonnosti.

Družstvo II. má zajištěný plavecký trénink 10x týdně v rozsahu 17,5 hodin týdně včetně čtyř ranních tréninků v týdnu. Hlavními úkoly je výchova k samostatnosti, soustavnosti a cílevědomosti v tréninku, dalším důležitým úkolem je zdokonalování techniky všech plaveckých způsobů, startů, obrátek, závodní taktiky. Všeobecná pohybová příprava nabývá v této etapě na důležitosti a je doplněna speciální suchou přípravou. Ta je zajištěna 3x týdně. Plavci se účastní závodů Českého poháru s cílem nominovat se na Mistrovství ČR mladšího a staršího žactva.

Cíle:

Obsah:

Trenér: Tomáš Roztočil

Plavci: Jáchym Bača, Matyáš Bača (t. č. v USA), Jan Brožek, Dominik Jožák, Hanka Kochwasserová, Marie Kopáčová, Nikola Kotyková, Libor Krpálek, Vít Krpálek, Adam Neumann, David Neumann, Filip Patlevič, Gabriela Rychterová, Miroslav Ryzner, Marek Stodola, Štěpán Šnobl, Barbora Teclová