Závodní družstvo III

Družstvo III je určeno pro ročníky nar. 2006 a 2007. Plavci a plavkyně by již měli být adaptovaní na pravidelný trénink jako základní předpoklad ke zvládnutí základů techniky plaveckých způsobů a učení se novým plaveckým dovednostem. Tréninkový systém umožňuje trénovat 6x týdně 1 hodinu a půl až 2 hodiny ve vodě, což je vzhledem k obsahu a cílům této etapy základ pro další rozvoj!

Navíc od letošního roku budou plavci trénovat na dvou paralelních drahách vedle sebe, čímž se sníží počet plavců na dráze. K tréninku budou využívat rovněž nový 25timetrový bazén. Suchá příprava je 3x týdně. Děti se rovněž účastní krajských soutěží a pohárových soutěží. Plavci a plavkyně obou ročníků se již mohou kvalifikovat na Mistrovství ČR, letní mistrovství budou mít na padesátimetrovém bazénu. Postupně tedy děti vstupují do etapy skutečného závodního plavání.

Cíle:

Obsah:

Trenéři: Pavla Miřejovská, Jana Vtípilová (suchá)

Plavci: Jáchym Bača, Jan Drahorád, Vendula Drápalová (členka SCM II), Eliška Hlavatá, Vít Krpálek, Tereza Línková, Zuzana Musílková, Václav Němec I, Matěj Pařízek, Nela Peružková, Patrik Pecina, Jonáš Plachý, Martin Svoboda, Štěpán Šnobl, Jan Targoš, Eliška Wandrolová