Informace plaveckého klubu

Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019

Ve dnech 23. - 28. 6. 2019 se v Liberci konala IX. letní olympiáda dětí a mládeže. Pardubický kraj reprezentovalo celkem 24 plavců z České Třebové, Hradce Králové, Litomyšle, Pardubic, Svitav a Vysokého Mýta nar. 2005-2007.

Deset plavců bylo z Plaveckého klubu Pardubice, z.s .: 

Jáchym Bača (2 x 4. místo, 1 x 7. místo, 2x 8. místo), Jan Brožek, Eliška Hlavatá (1 x 6. místo, 2 x 8. místo), Dominik Jožák, Marie Kopáčová (3 x 3. místo, 1 x 5. místo), Tereza Línková (1 x 2. místo, 1 x 5. místo, 1x 7. místo), Václav Němec (1 x 6. místo), Štěpánka Syrovátková, Jan Targoš, Anna-Marie Targošová (1 x 2. místo, 2 x 6. místo)

Plavecký klub Pardubice reprezentovaly i dvě plavkyně za Královéhradecký kraj: Vendula Drápalová (2 x 8. místo), Gabriela Rychterová (1 x 8. místo)

Matyáš Bača se účastnil soutěže v triatlonu a umístil se na 11. místě.

O olympiádě se dozvíte více na https://odm.olympic.cz/2019/sporty.

Letní mistrovství ČR 2019

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 4. místo 200 prsa, 100 prsa, 5. místo 50 prsa

Miroslav Ryzner: 8. místo 200 motýl

Pavel Drahorád, Kateřina Hazuková, Nikola Kotyková, David Neumann, Marek Stodola

4 x 100 polohový závod MIX: 5. místo

4 x 100 volný způsob muži: 8. místo

4 x 200 volný způsob: 8. místo

Mistrovství ČR 14tiletých

Marie Kopáčová: 2. místo 200 volný způsob, 3. místo 400 volný způsob, 200 znak, 4. místo 400 polohový závod, 5. místo 800 volný způsob, 6. místo 200 polohový závod

Anna-Marie Targošová: 3. místo 400 polohový závod a  4. místo 200 volný způsob, 800 volný způsob, 200 znak, 6. místo 400 volný způsob, 8. místo 200 polohový závod,

Gabriela Rychterová: 7. místo 800 volný způsob

Barbora Teclová, Jan Brožek, Dominik Jožák

4 x 50 polohový závod žákyně: 3. místo

4 x 50 volný způsob žákyně: 5. místo

Mistrovství ČR 13tiletých

Tereza Línková: 3. místo 200 motýl, 6. místo 200 volný způsob

Václav Němec: 8. místo 100 prsa, 200 prsa

Vendula Drápalová, Yevhenie Javtushenko,

Mistrovství ČR 12tiletých

Jáchym Bača: 4. místo 100 polohový závod, 8. místo 100 motýl

Eliška Hlavatá: 7. místo 100 polohový závod, 8. místo 100 prsa

Vít Krpálek, Jonáš Plachý

Pohár Čech 11tiletých

Tadeáš Filip: 8. místo 200 polohový závod, 7. místo prsa

Markéta Filipová, Tereza Ludvíková, Josef Brožek, Václav Maloch, Dominik Puš

Pohár Čech 10tiletých

Jan Klusáček: 4. místo 50 volný způsob, 8. místo 50 znak

Veronika Kopáčová: 8. místo 200 polohový závod

Zuzana Deriková, Eva Targošová, Lukáš Vysoudil

4 x 50 polohový závod: 2. místo

4 x 50 volný způsob: 5. místo

Mistrovství ČR v dálkovém plavání - bazén

Marek Stodola: 2. místo 5 km

Zimní mistrovství ČR 2018

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 2. místo 200 prsa a 100 prsa, dělené 3. místo 50 prsa, 5. místo 100 polohový závod, 7. místo 50 motýl a 400 polohový závod, 8. místo 200 polohový závod a 100 motýl

Mistrovství ČR 14tiletých

Miroslav Ryzner: 7. místo 200 motýl

Kateřina Hazuková: 8. místo 200 v olný způsob

David Neumann: 8. místo 100 motýl

Hanka Kochwasserová, Filip Patlevič, Marek Stodola

4 x 50 polohový závod žáci: 2. místo

4 x 50 volný způsob žáci: 5. místo

4 x 50 volný způsob mix: 8. místo

Mistrovství ČR 13tiletých

Anna-Marie Targošová: 2. místo 400 polohový závod a 400 volný způsob, 3. místo 800 volný způsob, 5. místo 200 polohový závod, 6. místo 200 volný způsob

Marie Kopáčová: 4. místo 400 volný způsob, 5. místo 800 volný způsob

Barbora Teclová, Jan Brožek, Dominik Jožák

Mistrovství ČR 12tiletých

Tereza Línková: 3. místo 200 motýl, 5. místo 100 motýl, 6. místo 200 volný způsob

Vendula Drápalová, Yevhenie Javtushenko, Štěpánka Syrovátková, Václav Němec, Štěpán Šnobl 

4 x 50 polohový závod žákyně: 2. místo

4 x 50 volný způsob žákyně: 2. místo

Pohár Čech 11tiletých

Jáchym Bača: 1. místo 200 prsa, 100 polohový závod, 50 motýl, 2. místo 100 motýl, 200 polohový závod, 4. místo 100 prsa

Eliška Hlavatá: 2. místo 100 polohový závod, 3. místo 200 polohový závod, 4. místo 200 prsa, 5. místo 100 prsa a 50 motýl 

Edita Pozlerová, Vít Krpálek, Patrik Pecina, Jonáš Plachý, Martin Svoboda

4 x 50 polohový závod: 8. místo

4 x 50 volný způsob: 6 místo

Pohár Čech 10tiletých

Tadeáš Filip: 4. místo 100 polohový závod, 5. místo 50 prsa a 200 polohový závod, 6. místo 100 znak, 100 prsa a 50 znak

Tereza Ludvíková, Josef Brožek, Václav Maloch, Dominik Puš, Vítek Slouka, Matyáš Talacko, Markéta Filipová ve štafetách

Organizace školního roku 2018/2019 v PKPar

Kurzy neplavců, přípravky, základna, zdokonalovací a kondiční plavání začínají po otevření bazénu po odstávce, nejdříve 10. 9. 2018 podle rozvrhu. Plavání v 1. pololetí končí 31. 1. 2019.

Pokud chcete uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny, plaťte prosím v hotovosti. Jiná potvrzení nebudeme vydávat, protože pojišťovny uznávají pouze účetní doklady, tj. příjmový doklad. Platbu lze provést i fakturou přes zaměstnavatele.

V průběhu školních prázdnin a státních svátků se neplave. Školní prázdniny budou v těchto termínech:

  • podzimní prázdniny 29. - 30. 10. 2018
  • vánoční prázdniny 22. 12. 2018 - 2. 1. 2019, plave se od 4. 1. 2019
  • pololetní prázdniny 1. 2. 2019
  • jarní prázdniny 4. - 10. 2. 2019
  • velikonoční prázdniny 18. - 19. 4. 2019

Úřední hodiny: 28. - 30. 1. 2019 od 16 do 18 hodin

- pro platby v hotovosti, vydávání potvrzení, prodej plaveckých klubových potřeb aj.
- termín pro řešení dalších otázek a osobní konzultace si domluvte předem na gitastl@post.cz

Plavání v 2. pololetí začíná v pondělí 11. 2. 2019 po jarních prázdninách a končí 21. 6. 2019.

Letní republikové závody 2018

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 1. místo/Mistr ČR ml. dorostu na 50 prsa, 2. místo 200 P, 3. místo 100 P, 7. místo 400 PZ

Mistrovství ČR 14tiletých

Miroslav Ryzner: 4. místo 200 motýl, 5. místo 400 polohový závod

Marek Stodola: 6. místo 200 znak

Nikola Kotyková: 7. místo 100 znak

Filip Patlevič: 8. místo 200 prsa

Kateřina Hazuková, Hanka Kochwasserová, David Neumann

4 x 50 polohový závod žáci: 4. místo

4 x 50 volný způsob žáci: 5. místo

Mistrovství ČR 13tiletých

Anna-Marie Targošová: 2. místo 400 polohový závod, 3. místo 800 volný způsob a 400 volný způsob, 4. místo 200 volný způsob a 200 prsa, 5. místo 200 polohový závod

Marie Kopáčová: 6. místo 400 volný způsob a 400 polohový závod, 8. místo 100 volný způsob a 800 volný způsob

Ella Moskalievová, Barbora Teclová, Dominik Jožák

4 x 50 volný způsob žačky: 5. místo

4 x 50 polohový závod žačky: 3. místo

Mistrovství ČR 12tiletých

Tereza Línková: 7. místo 100 motýl

Štěpánka Syrovátková, Václav Němec, Josef Procházka, Štěpán Šnobl

4 x 50 polohový závod MIX: 7. místo

Pohár Čech 11tiletých

Jáchym Bača: 1. místo 200 prsa, 100 motýl, 100 polohový závod, 100 prsa, 50 motýl, 3. místo 800 volný způsob

Martin Svoboda: 3. místo 200 polohový závod, 7. místo 100 polohový závod

Erik Moskaliev: 7. místo 200 prsa, 8. místo 200 znak

Vít Krpálek, Patrik Pecina

Pohár Čech 10tiletých

Tereza Ludvíková, Josef Brožek, Václav Maloch, Vítek Slouka

GDPR

V souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů, obecně nazývaném GDPR, vás musíme informovat o nezbytných opatřeních, která musíme přijmout.

1. Na těchto webových stránkách je pod záložkou Soubory umístěn dokument Informace a souhlas se zpracováním osobních údajů, který je zpracován upraven pro potřeby Českého svazu plaveckých sportů.

Odkaz: https://pkpar.cz/soubory/.

2. Souhlas se zpracováním osobních údajů v PKPar je proveden elektronicky při přihlašování do jakéhokoliv kurzu. V této podobě je i uložen v souladu s požadavky GDPR.

3: Dokument je zpracován právníky České unie sportu a Českého olympijského výboru, je tedy univerzální pro sportovní prostředí. PKPar provozuje tyto webové stránky a má úložnu fotografií na „rajčeti“. Vaše osobní údaje využíváme pouze v rozsahu, jak je uvedeno ve výše zmíněném dokumentu.

Pokud byste objevili jakékoliv odkazy na náš klub na Facebooku, Instagramu, Twitteru, youtube aj., nejedná se v žádném případě o oficiální stránky PKPar.

VELMI VÁM DĚKUJEME ZA PŘEČTENÍ TÉTO ZPRÁVY, ZA SPOLUPRÁCI S POTVRZENÍM SOUHLASU A ZA POCHOPENÍ CELÉ ZÁLEŽITOSTI

Zimní republikové závody 2017

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 5. místo 50 prsa, 6. místo 100 prsa a 7. místo 200 prsa

Mistrovství ČR 13tiletých

Miroslav Ryzner: 6. místo 100 motýl, 7. místo 200 motýl

Kateřina Hazuková, Nikola Kotyková, David Neumann, Filip Patlevič, Marek Stodola

ve štafetách: Adam Neumann, Hanka Kochwasserová, Anna Pešavová

4 x 50 volný způsob žačky: 5. místo

4 x 50 polohový závod žáci: 5. místo

4 x 50 volný způsob žáci: 5. místo

4 x 50 polohový závod žačky: 5. místo

4 x 50 volný způsob MIX: 7. místo

Mistrovství ČR 12tiletých

Anna-Marie Targošová: 4. místo 800 volný způsob, 5. místo 200 a 400 polohový závod, 6. místo 400 volný způsob, 7. místo 200 prsa, 8. místo 100 prsa

Jan Brožek, Dominik Jožák, Marie Kopáčová, Ivana Ludvíková, Ella Moskalievová, Barbora Teclová

4 x 50 volný způsob žačky: 3. místo

4 x 50 polohový závod žačky: 4. místo

Pohár Čech 11tiletých

Vilém Mikula: 2. místo 100 znak, 100 polohový závod a 200 znak, 8. místo 100 volný způsob

Matěj Bělohlav, Václav Němec, Josef Procházka, Štěpánka Syrovátková, Štěpán Šnobl, Jan Václavek

Pohár Čech 10tiletých

Jáchym Bača: 1. místo 100 znak, 50 prsa, 100 polohový závod, 100 prsa a 50 motýl, 2. místo 200 volný způsob

Vít Krpálek: 4. místo 100 prsa, 7. místo 50 prsa

Martin Svoboda: 7. místo 100 polohový závod, 8. místo 100 prsa

Petra Kochwasserová, Erik Moskaliev, Patrik Pecina

Letní republikové závody 2017

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 3. místo 50 prsa, 4. místo 100 prsa a 200 prsa

Michal Beran, Markéta Mísařová

Mistrovství ČR 13tiletých

Matyáš Bača, Kateřina Hazuková, Nikola Kotyková, David Neumann, Miroslav Rýzner, Marek Stodola

4 x 50 volný způsob žáci: 8. místo

Mistrovství ČR 12tiletých

Dominik Houf: 1. místo 100 prsa, 1.-2. místo 200 prsa, 3. místo 400 volný způsob a 100 znak, 5. místo 200 polohový závod a 100 volný způsob

Anna-Marie Targošová: 4. místo 800 volný způsob, 200 polohový závod, 200 prsa a 400 polohový závod, 5. místo 400 volný způsob, 7. místo 100 prsa

Marie Kopáčová: 7. místo 200 volný způsob

Jan Brožek, Dominik Jožák, Ivana Ludvíková, Ella Moskalievová, Barbora Teclová

4 x 50 volný způsob žačky: 5. místo

4 x 50 polohový závod žačky: 5. místo

4 x 50 volný způsob MIX: 6. místo

Pohár Čech 11tiletých

Vilém Mikula: 3. místo 100 znak, 7. místo 100 volný způsob, 8. místo 50 motýl a 200 volný způsob

Tereza Línková: 4. místo 100 motýl

Štěpán Šnobl: 7. místo 200 polohový závod

Josef Procházka, Štěpánka Syrovátková, Jan Václavek,

4 x 50 polohový závod MIX: 5. místo

4 x 50 volný zpoůsob MIX: 3. místo

Pohár Čech 10tiletých

Jáchym Bača: 1. místo 100 znak, 100 polohový závod, 100 prsa, 50 motýl a 200 volný způsob, 2. místo 50 prsa

Vít Krpálek: 3. místo 100 prsa, 4. místo 50 prsa a 100 polohový závod

Erik Moskaliev: 8. místo 100 znak

Martin Svoboda: 6. místo 100 polohový závod, 8. místo 50 prsa

Jakub Čeřovský, Petra Kochwasserová, Terezie Kovářová, Jolana Maixnerová, Patrik Pecina

4 x 50 polohový závod MIX: 5. místo

4 x 50 volný způsob MIX: 8. místo

LETNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE

Ve dnech 24. - 29. 6. 2017 se v Brně konala VIII. letní olympiáda dětí a mládeže. Pardubický kraj reprezentovalo celkem 24 plavců z České Třebové, Pardubic, Skutče a Svitav nar. 2003-2005. Devět plavců bylo z Plaveckého klubu Pardubice, z.s .:

Jan Brožek, Kateřina Hazuková, Dominik Houf, Dominik Jožák, Marie Kopáčová, Nikola Kotyková, Miroslav Ryzner, Marek Stodola, Anna-Marie Targošová.

O olympiádě se dozvíte více na http://odm.olympic.cz/2017.

PARDUBICKÉ PLAVECKÉ PŘEBORY 2017

PK Pardubice, z. s.   &   Plavecká škola PAP, o. p. s. 

uspořádaly závody pro neregistrované plavce pardubických plaveckých klubů v Chrudimi dne 29. 4. 2017.

Rozpis závodů najdete na https://pkpar.cz/soubory/ - PARDUBICKÉ PLAVECKÉ PŘEBORY 2017, 1. ročník, 29. 4.

Fotografie z akce najdete na: http://pkpar.rajce.idnes.cz/I._pardubicke_plavecke_prebory_2017/

Snažíme se tak završit pro děti i rodiče viditelným způsobem plaveckou výuku v době, kdy děti ještě nejezdí na školy v přírodě. Zároveň chceme děti motivovat k pokračování a povzbudit je v dalším úsilí za zlepšování jejich plaveckých dovedností.

Logo klubu
Veronika Šemíková
Veronika Šemíková

Letní pohár 10tiletých, 2007: 7. místo 100 prsa